merhaba :)

 

 

             " Hayatta en büyük eğlence, başkalarının "Yapamazsın" dediğini yapmaktır."
            Walter Bagehot

 

 

        Bloğum baya bi duruldu hani değil mi? Hayır  Nirvana'ya felan ulaşmadım :), küçük bir sıkıntı, üstüne sıkılganlık, minicik bir bezginlik geldi geçti üstümden. Evet geçip gitti eminim bundan. Bir çok şeyi ihmal ettim, bir çok şeyi görmezden geldim, var olana yokmuş gibi davranıp, olmadık şeyleri gözümün içine sokarcasına büyütüp takılıp kaldım işte. Bir nevi iç savaştı ama güzeldi :)

         sanırım çok fazla özlenmemişim bu geçen zamanda, en azından artık merak edilmiyorum ki biliyorsunuz Songül ara sıra böyle çekip gidiyor. Gelen yorumlar arasında en fazla olanı banner ve başlık istekleri olmuş. Arkadaşların isimlerini not aldım,en kısa zamanda ilgilenmeye çalışacağım. Benim bloğun başına geçebilmem için bir değişiklik şarttı (çünkü ondan bile sıkılıyorum) bugün biraz el attım bakalım o cıvıl cıvıl halinden sonra bu hali size nasıl görünecek.

 

         geçen bunca zaman içinde neler yaptım, anlatmam için çok güzel bir hava var şu anda çünkü ancak minik bir depresif halinde parmaklarım ilerleyebiliyor ki bu da benim en sevmediğim özelliğim. Hani çılgınlar gibi mutlu olsam, hoppidi hoppidi lay lay lom diyerek 'amanın bugün ne oldu' diye bir çığırtkanlıkla yazamıyorum işte olanları. Tuhaf bir durum biliyorum ama böyleyim işte elden ne gelir.

       yurdumun dört bir yanı kardan kıştan kırılırken Karadeniz'de havalar güllük gülistanlık gidiyor son bir haftadır. Belki bir haftadan fazladır uğramıyorum bloguma ama birazda  "beni bu güzel havalar mı mahvetti nedir?" :)))))

      şimdi bu yazıdan sonra kaybolursam kimbilir yorumlarınız ne şiddette olur? aslında tahmin edebiliyorum. önceleri "canım benim nerelerdesin?" diye gayet mülayim yorumlar gelirdi, son günlerde bakıyorumda "kızııııııııııııım yav nerdesin yaaaaaaaa" diye kızgın şeyler yazılıyor ki bu da iyi değil , bir küsersem bir daha dönüşüm olmaz bilesiniz :)))

      hem ben bloğun bu tarzını yine beğenmedim :)) bir kaç gün daha sürecek molam. haberiniz olsun, ondan sonra (dilerim) yeniden kaldığım yerden başlayacağım. belki yeni bir adresten başlayabilirim sıfırdan. bunca zaman ara vermemin nedeni de buydu aslında ama bir türlü yoluna koyamadım işlerimi. bakalım şu bir kaç günü daha atlatalım hep beraber göreceğiz.

     biraz daha sakin, biraz daha sabırlı olun olurmu?

     yine geleceğim merakk etmeyin sakın :)

    çok öptm:))))))

       

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !